Pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności powoduje depolaryzację nerwu, a w konsekwencji wywołuje skurcz mięśnia. W zależności od wybranej częstotliwości możemy wzmacniać albo rozluźniać mięśnie. Zabieg ten doskonale sprawdza się w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, bioder czy pośladków. Technologia opiera się na ultra skutecznej stymulacji mięśni do skurczów nieosiągalnych w naturalnych warunkach. Impulsy działają równocześnie na całą powierzchnię mięśnia, co dodatkowo potęguje efekt i przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabieg polem elektromagnetycznym o wysokiej intensywności jest doskonałym rozwiązaniem dla Pań niemogących wrócić do kształtu ciała sprzed ciąży lub mających nieharmonijnie rozłożoną tkankę tłuszczową. Zabieg polecamy również Panom, których dotyczy otyłość brzuszna oraz wszystkim tym, którym mimo zmiany trybu życia, wdrożenia odpowiednich planów żywieniowych i aktywności fizycznej- nie udaje się uzyskać wymarzonych kształtów. W dodatku, zabieg jest krótki – trwa zaledwie 30 minut, a jego efekty są szybko widoczne.

Zalecana częstotliwość zabiegów to 2 lub 3 zabiegi tygodniowo, z minimum jednodniową przerwą pomiędzy zabiegami na regenerację mięśni (podobnie jak w przypadku intensywnych treningów).

Na zdjęciu widać efekt osiągnięty u naszej Pacjentki po 6 zabiegach na mięśnie brzucha wykonywanych 2 razy w tygodniu, przez kolejne 3 tygodnie.

Zabieg na mięśnie brzucha: 30min – 90zł
Zabieg na oba pośladki lub uda: 60min – 150zł

Przeciwwskazania:
implanty metalowe, wiek <18 lat, zaburzenia krzepnięcia krwi i stosowanie leków przeciwzakrzepowych, pompy leków, nowotwór, gorączka i stany infekcyjne, ciąża, miesiączka.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do Fizjoterapii Centrum!

Fizjoterapia Centrum
www.fizjoterapiacentrum.pl
ul. Nowotoruńska 8
85-840 Bydgoszcz
Tel. 733396633

Recommended Posts